Milan Náhlik – kandidát na prezidenta: životopis, rodina, kurzy

Stavte si na voľby s bonusom

Voľby

USA

SLOVENSKO

TOP Bonus

Články

18+ Hrajte zodpovedne a pre zábavu

Milan Náhlik bol jedným z 9 kandidátov na prezidentské voľby 2024. Prečítajte si o ňom všetky dôležité informácie – prinášame vám jeho životopis, informácie z osobného života a kurzy.

Milan Náhlik

Milan Náhlik je slovenský politik a bývalý policajt, ktorý kandiduje na post prezidenta Slovenskej republiky v prezidentských voľbách v roku 2024.

Jeho politické postoje sú orientované na reformu demokratických procesov na Slovensku, vrátane vystúpenia Slovenska z NATO a Európskej únie v prípade, že sa nepodarí zlepšiť postavenie Slovenska v nej.

Náhlik napokon skončil na poslednom mieste s 0,1 % hlasov.

V článku nájdete

Milan Náhlik prehľad

Pozrite si v tabuľke nižšie základné informácie o kandidátovi Milanovi Náhlikovi. Ak máte otázky týkajúce sa prezidentských volieb, prečítajte si FAQ a buďte v obraze.

KandidátMilan Náhlik
Dátum narodenia15. augusta 1976
Aktuálna funkciapolitik
Podpora stránNezávislý
Kde si staviťTipsport, Fortuna, Niké, Doxxbet

Milan Náhlik kandidát na prezidenta

Medzi kandidátmi na prezidenta vo voľbách 2024 sa objavil príslušník policajného zboru Milan Náhlik.  Okrem neho o post prezidenta zabojuje aj ďalších 9 kandidátov.

Náhlik zozbieral 150 000 podpisov potrebných na kandidatúru ako občiansky kandidát. Medzi jeho TOP priority v prípade zvolenia na post prezidenta patrí:

  • vystúpenie Slovenska z NATO a z EŮ, ak sa nepodarí zlepšiť postavenie Slovenska v nej
  • sfunkčnenie refereda ako kľúčového a záväzného prvku priamej demokracie

Ako zahraničného politika, ktorý je pre neho inšpiráciou označil prezidenta Vladimira Putina, ktorý kandiduje v ruských prezidentských voľbách.

Bonusy zadarmo

Tipsport sk
Fortuna sk
Doxxbet sk
Synottip sk

18+ Hrajte zodpovedne a pre zábavu

Milan Náhlik životopis

Náhlik pochádza z Bratislavy. Absolvoval na fakulte sociálnych vied UKF v Nitre. Od roku 1998 pracuje ako policajt, v roku 2024 robil v kriminálnej polícií.

Milan Náhlik kariéra

Aj keď sa v politických kruhoch zatiaľ výraznejšie nepreslávil, na sociálnych sieťach pridáva videá, v ktorých sa stavia do pozície kritika rozhodnutí Európskej únie.

  • V roku 2018 kandidoval ako nezávislý na post poslanca v obci Bratislava-Devínska Nová Ves.
  • V parlamentných voľbách 2020 kandidoval za stranu HLAS ĽUDU na post poslanca v Národnej rade Slovenskej republiky. Získal 184 hlasov, keďže strana získala iba 0,06 % hlasov, mandát nezískal.
  • V roku 2024 kandiduje v prezidentských voľbách.

Milan Náhlik rodina

Aktuálne Náhlik žije v obci Dúbrava na Liptove. Je ženatý a má tri deti.

Milan Náhlik kurzy na prezidentské voľby

Vďaka kurzom na voľby si môžete staviť na víťaza prezidentských volieb 2024. Rôzne stávkové kancelárie ponúkajú možnosť staviť si práve na neho – ako na víťaza volieb.

Pri stávkovaní môžete získať rôzne výhody a bonusy, mnohokrát len za registráciu!

Fortuna sk kurzy70€ bez rizikaBonus
Tipsport sk kurzy30€ zadarmoBonus
Doxxbet sk kurzy35€ bez rizikaBonus
Synottip sk kurzy50€ bez rizika Bonus
18+ Hrajte zodpovedne a pre zábavu

Tipsport kurzy

Stávková kancelária Tipsport už vypísala jednotlivé stávky na prezidentské voľby 2024, takže môžete podať stávku na potencionálneho víťaza volieb a budúceho prezidenta Slovenskej republiky.

Aktuálne si môžete staviť na dvoch kandidátov, ktorí postúpili do druhého kola:

Fortuna kurzy

Rovnako aj stávková kancelária Fortuna už vypísala kurzy na prezidentské voľby 2024, vďaka čomu si môžete staviť na potencionálneho prezidenta Slovenskej republiky aj tu.

Stávková kancelária Fortuna ponúka rovnaký počet možností kandidátov, na ktorých si môžete v druhom kole staviť. Sledujte, ako tipovať prezidentské voľby.

Milan Náhlik kontakt

Pozrite si v nasledujúcej tabuľke možnosti kontaktovania kandidáta Náhlika.

Pošta:
E-mail:milan.nahlik1976@gmail.com
Pre médiá:
Facebook: Milan Náhlik
Instagram:

Prezidentské voľby SR 2024

Prvé kolo volieb prezidenta SR prebehlo v sobotu 23. marca. Druhé kolo sa konalo v sobotu 6. apríla, kedy proti sebe zabojovala dvojica – Ivan Korčok a Peter Pellegrini.

Bývalou prezidentkou Slovenskej republiky bola Zuzana Čaputová, ktorá oficiálne oznámila, že znova kandidovať na post prezidentky Slovenskej republiky nebude. Novým prezidentom sa napokon stal Peter Pellegrini.

Ak vás zaujíma kompletný prehľad prezidentov Slovenska od roku 1993, prečítajte si článok.

Zdroje: wikipedia.org