O nás

Kto sme

Sme partia nadšených sledovateľov politiky, ktorí sa už niekoľko rokov podrobne zaoberajú politickým dianím na Slovensku i v zahraničí. Postupom času sme objavili stávky na voľby, ktoré nám učarovali a tak sme sa rozhodli vytvoriť miesto, kde nájdete prehľadné informácie o možnostiach tipovania na voľby vo všetkých licencovaných stávkových kanceláriách na Slovensku.

Čo u nás nájdete

Na webe stavkynavolby.sk nájdete prehľad volieb na Slovensku a vo svete, na ktoré si môžete staviť v licencovaných stávkových kanceláriách na Slovensku. Prinášame vám aktuálne kurzy na voľby, kompletné informácie o voľbách či tipy na stávky. Dozviete sa u nás postup, ako sa registrovať v stávkových kanceláriách, aké bonusy môžete získať a ako si podať tiket.

Okrem toho u nás nájdete obsah z oblasti politiky, aktuálne preferencie a prieskumy, výsledky predošlých volieb a ďalšie informácie, ktoré vám môžu pomôcť správne sa rozhodnúť pri tipovaní. Chceme vám ukázať, ako si staviť na voľby bezpečne a zodpovedne a užiť si pri tom zábavu, pri ktorej nehrozí žiadna väčšia strata vašich peňazí.

Kontakt

Prevádzkovateľom webu stavkynavolby.sk je spoločnosť:

Gamebro s.r.o.
Rybná 716/24, 110 00 Praha – Staré Město, Česká republika

IČO: 08961859
DIČ: CZ08961859

E-mail: affil.job@gmail.com

Podmienky používania

Všetky informácie uvedené na stránkach Stavkynavolby.sk majú iba informačný a spravodajský charakter a za ich správnosť neručíme. Vzhľadom k týmto skutočnostiam je vylúčená akákoľvek zodpovednosť prevádzkovateľa za ujmu akejkoľvek povahy, napríklad za vznik škody, ktorá by užívateľovi z uvedených informácií, napríklad v dôsledku spoliehania sa na ich správnosť, vznikla.

Dôležité odkazy