Róbert Švec – kandidát na prezidenta: životopis, rodina, kurzy

Stavte si na voľby s bonusom

Voľby

EUROVOĽBY

USA

TOP Bonus

Články

18+ Hrajte zodpovedne a pre zábavu

Róbert Švec, slovenský národno-konzervatívny politik, bol jedným z kandidátov prezidentských volieb 2024. Prečítajte si o ňom všetky dôležité informácie – prinášame vám jeho životopis, informácie z osobného života i aktuálne kurzy.

Róbert Švec

Róbert Švec je predsedom strany Slovenské hnutie obrody a rozhodol sa kandidovať v prezidentských voľbách 2024 a uchádzať sa tak o post hlavy štátu.

Švec nakoniec v diskusii prezidentských kandidátov oznámil odstúpenie z volieb a podporil Harabina.

V článku nájdete

Róbert Švec prehľad

Pozrite si v tabuľke nižšie základné informácie o kandidátovi Róbertovi Švecovi. Ak máte otázky týkajúce sa prezidentských volieb, prečítajte si FAQ a buďte v obraze.

KandidátRóbert Švec
Dátum narodenia21. augusta 1976
Aktuálna funkciapolitik
Podpora stránSlovenské Hnutie Obrody
Kde si staviťTipsport, Fortuna, Niké, Doxxbet

Róbert Švec kandidát na prezidenta

V prezidentských voľbách v roku 2019 kandidoval Švec ako nezávislý kandidát s podporou SHO, ale nepostúpil do druhého kola, keď získal len približne 0,3 % hlasov.

Po prezidentských voľbách založil politickú stranu Slovenské Hnutie Obrody a stal sa jej predsedom. Jeho strana však v nasledujúcich parlamentných voľbách nezískala významnú podporu.

Bonusy zadarmo

Tipsport sk
Fortuna sk
Doxxbet sk
Synottip sk

18+ Hrajte zodpovedne a pre zábavu

Róbert Švec životopis

Róbert Švec je slovenský politik, ktorý sa narodil 21. augusta 1976 v Nitre. Vzdelanie získal v odbore politológie na Trnavskej univerzite.

Švec je známy ako predseda občianskeho združenia a politického hnutia Slovenské Hnutie Obrody (SHO), ktoré založil v roku 2019.

Róbert Švec kariéra

Švec sa venuje aj sociálnym aktivitám a ochrane životného prostredia prostredníctvom projektov Staráme sa a Nebuď sviňa, ktoré sú súčasťou činnosti jeho občianskeho združenia.

Jeho občianske združenie tiež vydáva noviny „Právo Národa“, do ktorých prispieva svojimi komentármi a článkami.

V roku 2019 kandidoval na post prezidenta Slovenskej republiky ako nezávislý kandidát, ale v prvom kole volieb získal len 0,30 % hlasov, čím nepostúpil do druhého kola. Tento neúspech ho však neodradil od ďalšej politickej činnosti. V rovnakom roku založil politickú stranu SHO, ktorej sa stal predsedom.

  • V prezidentských voľbách 2019 bol kandidátom a obsadil 10. miesto so ziskom 0,3 percenta (6567 hlasov).
  • Do parlamentných volieb 2020 a 2023 neúspečne viedol ako líder Slovenské Hnutie Obrody.
  • Do prezidentského boja sa zapojil aj v roku 2024.

Róbert Švec rodina

O jeho rodinnom živote je známe, že je ženatý a má dve deti​.

Verejné postavy, ako je Róbert Švec, často udržiavajú súkromie svojej rodiny mimo verejného záujmu, takže nie všetky detaily o ich osobnom živote sú dostupné pre širokú verejnosť.

Róbert Švec kurzy na prezidentské voľby

Vďaka kurzom na voľby si môžete staviť na víťaza prezidentských volieb 2024. Rôzne stávkové kancelárie ponúkajú možnosť staviť si na 2 kandidátov, ktorí postúpili do 2. kola.

Pri stávkovaní môžete získať rôzne výhody a bonusy, mnohokrát len za registráciu!

Fortuna sk kurzy30€ bez rizikaBonus
Tipsport sk kurzy30€ zadarmoBonus
Doxxbet sk kurzy20€ bez rizikaBonus
Synottip sk kurzy50€ bez rizika Bonus
18+ Hrajte zodpovedne a pre zábavu

Tipsport kurzy

Stávková kancelária Tipsport už vypísala jednotlivé stávky na prezidentské voľby 2024, takže môžete podať stávku na potencionálneho víťaza volieb a budúceho prezidenta Slovenskej republiky.

Aktuálne si môžete staviť na dvoch kandidátov, ktorí postúpili do druhého kola:

Fortuna kurzy Róbert Švec

Rovnako aj stávková kancelária Fortuna už vypísala kurzy na prezidentské voľby 2024, vďaka čomu si môžete staviť na potencionálneho prezidenta Slovenskej republiky aj tu.

Stávková kancelária Fortuna ponúka rovnaký počet možností kandidátov, na ktorých si môžete v druhom kole staviť. Sledujte, ako tipovať prezidentské voľby.

Róbert Švec kontakt

Pozrite si v nasledujúcej tabuľke možnosti kontaktovania kandidáta Šveca.

Telefónne číslo0907 154 344
E-mail:
Pre médiá:
Facebook:Róbert Švec
Instagram:

Prezidentské voľby 2024

Prezidentské voľby 2024 sa konali pred ukončením volebného obdobia prezidentky Zuzany Čaputovej. Prvé kolo volieb prezidenta SR sa uskutočnilo v sobotu 23. marca. Druhé kolo bolo v sobotu 6. apríla, kedy proti sebe zabojovala dvojica – Ivan Korčok a Peter Pellegrini.

Bývalá prezidentka Slovenskej republiky bola Zuzana Čaputová, ktorá oficiálne oznámila, že znova kandidovať na post prezidentky Slovenskej republiky nebude. Prezidentom SR sa nakoniec stal Peter Pellegrini.

Zdroje: wikipedia.org