Slovenské prezidentské voľby 2024 ONLINE: Sledujte priebeh 2. kola

Stavte si na voľby s bonusom

Voľby

EUROVOĽBY

USA

TOP Bonus

Články

18+ Hrajte zodpovedne a pre zábavu

Sledujte spolu s nami prezidentské voľby na Slovensku 2024 ONLINE. Priniesli sme vám pravidelne aktualizovaný priebeh 2. kola, čo sa dialo v jednotlivých volebných okrskoch na Slovensku, zmenu kurzov v stávkových kanceláriách a ďalšie informácie vrátane výsledkov. Víťazom sa stal Peter Pellegrini.

Druhé kolo prezidentských volieb na Slovensku sa konalo v sobotu 6. apríla od 7:00h do 22:00h.

Novým prezidentom Slovenskej republiky 🇸🇰 sa stane Peter Pellegrini, ktorý v druhom kole prezidentských volieb porazil Ivana Korčoka.

VÝSLEDKY VOLIEB

Výsledky prezidentských volieb 2024 na Slovensku

Výsledky 1. kola prezidentských volieb

Prvé kolo prezidentských volieb sa konalo 23. marca 2024. Ůčasť na prezidentských voľbách bola v 1. kole 51,91 %, čo znamená, že na voľbách sa zúčastnilo 2 265 656 voličov.

Ivan Korčok42,5%
Peter Pellegrini37,0%
Štefan Harabin11,7%
Krisztián Forró2,9%
Igor Matovič2,1%
Ján Kubiš2,0%
Patrik Dubovský0,7%
Marian Kotleba0,5%
Milan Náhlik0,1%
Zdroj: Štatistický úrad SR
Výsledky 2. kola prezidentských volieb

Druhé kolo prezidentských volieb sa konalo 6. apríla 2024. Ůčasť na prezidentských voľbách bola v 2. kole 61,14 %, čo znamená, že na voľbách sa zúčastnilo 2 671 279 voličov.

Peter Pellegrini53,12%
Ivan Korčok46,87%
Zdroj: Štatistický úrad SR

Prezidentské voľby 2024 ONLINE: Priebeh 2. kola

Priebeh 2. kola prezidentských volieb na Slovensku ste mohli sledovať spolu s nami. Slovensko si dnes zvolilo prezidenta na najbližších 5 rokov, ktorým sa stal predseda NR SR Peter Pellegrini. LIVE komentár sme ukončili.

23:59 – V centrále Petra Pellegriniho sa oslavuje
 • V centrále Petra Pellegriniho sa už oslavuje, lebo je isté, že na najbližších 5 rokov sa novou hlavou štátu stáva práve predseda NR SR Peter Pellegrini.
23:40 – Ivan Korčok už nemôže dobehnúť náskok Petra Pellegriniho
 • Sčítaných je viac ako 92% hlasov a s istotou môžeme konštatovať, že novým prezidentom SR sa stane Peter Pellegrini.
23:25 – Peter Pellegrini sa stane prezidentom SR
 • Sčítaných je približne 88% hlasov a s najväčšou pravdepodobnosťou sa víťazom volieb stane Peter Pellegrini, ktorý vedie s viac než 55% hlasmi.
23:00 – Náskok Pellegriniho sa zmenšuje, sčítaných je 50%
 • Náskok Petra Pellegriniho sa postupne znižuje, sčítaných je zatiaľ 50% hlasov.
22:30 – Po prvých sčítaniach hlasov vedie Pellegrini
 • Po priebežnom sčítaní vyše 3% hlasov vedie Peter Pellegrini so 70%.
22:10 – Výsledky aktualizujeme na našom webe
 • Priebežné výsledky aktualizujeme pravidelne na našom webe stavkynavolby.sk. Sledujte nás a budete neustále v obraze o aktuálnom dianí.
22:00 – Volebné miestnosti sa zatvorili
 • Volebné miestnosti na Slovensku sa zatvorili. Moratórium platí do 22:05, keďže 2 miestnosti sa otvorili o 5 minút neskôr. Prvé výsledky by mohli byť známe už o 22:30.
21:40 – Posledných 20 minút si môžete staviť na svojho favorita
 • Ak ste si ešte nestavili na svojho favorita v prezidentských voľbách, ostáva vám posledných 20 minút. Nezabudnite využiť skvelé bonusy za registráciu, ktoré stávkové kancelárie ponúkajú!
21:20 – Z celého Slovenska hlásia vysokú účasť
 • Takmer zo všetkých častí na Slovensku hlásia vysokú volebnú účasť. Je takmer isté, že bude vyššia ako v 1. kole a bude zaujímavé sledovať, či prekoná hranicu 55%.
20:15 – Kurzy sa vyrovnávajú!
 • Kým cez deň kurz na Ivana Korčoka klesol až pod hranicu 1.60, momentálne je takmer vyrovnaný a na víťazstvo Korčoka si môžete staviť s kurzom nad 1.80. Za tento nárast môže najmä vyššia volebná účasť počas dňa.
19:00 – Do konca volieb ostávajú 3 hodiny
 • Do zatvorenia volebných miestností ostávajú 3 hodiny a k voľbám stále prichádza množstvo ľudí.
17:55 – Voľby prebiehajú bez problémov
 • Eduard Burda, predseda Štátnej volebnej komisie, skonštatoval, že voľby prezidenta 2024 zatiaľ prebiehajú v poriadku a bez väčších problémov.
16:35 – Polícia riešila niekoľko incidentov
 • Istý člen volebnej komisie mal byť pod vplyvom alkoholu. Ďalší mal zas na sebe tričko, ktoré údajne porušovalo volebné moratórium. Inak je priebeh volieb pokojný.
15:42 – Rozdiel kurzov sa neustále zväčšuje
 • Kým na začiatku dňa boli kurzy na Petra Pellegriniho pod hodnotou 2.00, aktuálne je rozdiel v kurzoch čoraz väčší. Kurz na Korčoka sa neustále zmenšuje a v stávkovej kancelárii Tipsport už klesol pod hranicu 1.60
14:25 – Ľudia tipujú viac ako v roku 2019
 • Podľa bookmakera v Tipsporte sa množstvo vsadených peňazí na voľby zdvojnásobilo v porovnaní s voľbami v roku 2019.
13:38 – Tipovať sa dá aj volebná účasť
 • V stávkových kanceláriách Tipsport či Fortuna si môžete tipnúť nielen víťaza volieb, ale aj volebnú účasť. Podľa vývoja kurzov sa predpokladá, že bude vyššia ako v 1. kole a to v rozmedzí 54 – 55%.
12:47 – V Tipsporte môžete hrať zadarmo o 4 000 000 Netov
 • Stávková kancelária Tipsport si pre svojich hráčov pripravila súťaž o 4 000 000 netov, do ktorej sa môžete zapojiť úplne zadarmo, stačí byť registrovaný. Viac o súťaži nájdete TU!
12:04 – Ľudia viac tipujú víťazstvo Petra Pellegriniho
 • V stávkovej kancelárii Tipsport ľudia oveľa viac peňazí vkladajú na víťazstvo Petra Pellegriniho. Súvisieť to môže aj s tým, že prieskumy vidia šance oboch kandidátov narovnako, no na víťazstvo Petra Pellegriniho je vyšší kurz.
11:44 – Peter Pellegrini má odvolené
 • Aj druhý prezidentský kandidát Peter Pellegrini už má odvolené a stihol to pred obedom, ako aj avizoval pred voľbami.
11:24 – Svoj hlas odovzdala aj Zuzana Čaputová
 • Súčasná prezidentka Zuzana Čaputová odvolila v Pezinku.
11:03 – Pavol Boško z Tipsportu predpokladá vyrovnaný priebeh volieb
 • Hlavný bookmaker z Tipsportu Pavol boško predpokladá podľa jeho slov vyrovnaný priebeh volieb: „Vzhľadom k očakávanému presunu veľkej časti voličov pána Harabina na stranu Petra Pellegriniho máme štartovaciu pozíciu pre vyrovnané preteky“, zároveň však dodáva, že „Momentum po 1. kole volieb je mierne na strane pána Korčoka.“
10:40 – Kurzy na Ivana Korčoka klesli
 • Kurzy na diplomata Ivana Korčoka od rána mierne klesli. O 10:40h si môžete staviť na víťazstvo Korčoka s kurzom 1.77 vo Fortune i Tipsporte. Stavte si na víťaza TU!
10:17 – Moratórium sa predĺži o 5 minút
 • Štátna volebná komisia potvrdila, že volebné moratórium sa predĺži do 22:05h z dôvodu oneskoreného otvorenia dvoch volebných miestností.
10:05 – Ivan Korčok má odvolené
 • V meste Senec odvolil prvý prezidentský kandidát Ivan Korčok aj spolu so svojou manželkou.
9:31 – Na výsledky volieb si je možné staviť LIVE!
 • Na výsledky dnešných prezidentských volieb si je možné stále staviť LIVE vo všetkých stávkových kanceláriách na Slovensku ako sú Fortuna, Tipsport, Doxxbet, SynotTip či Niké. Staviť si je možné na víťaza volieb, volebnú účasť či počet získaných percent.
8:44 – 2 volebné miestnosti otvorili o 5 minút neskôr
 • V okrsku číslo dva v obci Bystrany v okrese Spišská Nová Ves otvorili volebnú miestnosť o päť minút neskôr pre problémy s kľúčmi. Voľby tu tak budú predĺžené o pár minút.
 • O 5 minút neskôr sa otvorila aj volebná miestnosť v cirkevnej škole v okrsku č. 13 v Novom Meste nad Váhom. Dôvodom by mala byť zamknutá brána školy. Aj táto miestnosť tak bude otvorená do 22:05.
7:37 – Všetky volebné miestnosti sú otvorené
 • Všetky volebné miestnosti na Slovensku by mali byť už otvorené. Volebné okrsky nehlásia žiadne väčšie problémy v súvislosti s otvorením.
7:00 – Otvorenie volebných miestností
 • Volebné miestnosti sa na celom Slovensku otvorili o 7:00 ráno, pričom budú otvorené až do 22:00 hodín večer. Dovtedy platí aj volebné moratórium. Prvé výsledky by mohli byť známe už niekoľko minút po uzavretí miestností.
Tipsport prezidentské voľby na Slovensku 2024

Zdroje: minv.sk, fortuna.sk, tipsport.sk, doxxbet.sk, štatistický úrad SR