Stávky na prezidenta – tipnite si víťaza prezidentských volieb 2024

Stavte si na voľby s bonusom

Voľby

USA

SLOVENSKO

TOP Bonus

Články

18+ Hrajte zodpovedne a pre zábavu

Stávky na prezidenta sú medzi tipérmi veľmi obľúbené. Pozrite sa spolu s nami, v akých stávkových kanceláriách nájdete prezidentské stávky, kde si môžete tipnúť a ako získať štedré bonusy zadarmo.

Fortuna sk kurzy70€ bez rizikaBonus
Tipsport sk kurzy30€ zadarmoBonus
Doxxbet sk kurzy35€ bez rizikaBonus
Synottip sk kurzy50€ bez rizika Bonus
18+ Hrajte zodpovedne a pre zábavu

Stávky na prezidenta 2024

Dnes už nie je žiadnym prekvapením, že stávkové kancelárie neponúkajú len športové stávky, ale aj kurzy na voľby a stávky na prezidenta 2024.

Na politiku zvyknú tipovať aj tí, ktorí si bežne nestavia. Je to aj z toho dôvodu, že vývoj vo voľbách je častokrát ľahšie odhadnuteľný, ako napríklad vývoj v športových zápasoch.

V apríli 2024 sa konali prezidentské voľby na Slovensku, v ktorých vyhral Peter Pellegrini. Najbližšie možnosti na tipovanie sú Eurovoľby alebo prezidentské voľby USA. Staviť si na prezidenta môžete vo všetkých známych stávkových kanceláriách na Slovensku.

V článku nájdete

Stávky na prezidenta: SOLO, AKO

Existuje viaceré stávky na prezidenta, ktoré môžete uzatvoriť v jednotlivých stávkových kanceláriách.

SOLO stávka na prezidenta

Úplným základom je SOLO stávka na prezidenta. Stávkové kancelárie majú vypísané kurzy v decimálnom tvare, to znamená ako napríklad 2,00. Pokiaľ si na stávkovú udalosť s kurzom 2,00 stavíte 10 eur, môžete vyhrať 2,00 x 10 eur vklad = 20 eur. V prípade výhry je váš čistý zisk 10 eur v tomto prípade. SOLO stávka je odporúčaná, keďže pri nej neriskujete tak veľmi, ako pri AKO stávke.

AKO stávka na prezidenta

Ďalšou možnosťou, ktorú môžete v stávkových kanceláriách uzatvoriť, je AKO stávka na prezidenta. Ide o stávku, na ktorú môžete umiestniť viacero stávkových príležitostí (ako napr. „Celkový víťaz volieb“ alebo „Volebná účasť“). V tomto prípade sa kurzy jednotlivých stávkových príležitostí násobia, čím sa zvyšuje aj potenciálna výhra. Zvyšuje sa tým však aj riziko samotnej stávky.

Stávky na prezidenta vo Fortune

Stávky na prezidenta ponúka stávková spoločnosť Fortuna. Staviť si tu môžete na nasledovné príležitosti:

  • Víťaz
  • Víťazná strana

Tipnúť si je možné na 7 kandidátov.

Fortuna kurzy na voľby ponúkajú novým hráčom atraktívny bonus 70 eur bez rizika, vďaka čomu môžete uzatvoriť prvú stávku bez riskovania straty svojich peňazí.

Stávky na prezidenta v Tipsporte

Stávky na prezidenta ponúka najväčšia stávková kancelária na Slovensku – Tipsport. Tipnúť si môžete na nasledujúce stávky:

  • Víťaz

Tipsport je skvelá možnosť pre začínajúcich tipérov, pretože tu nájdete prehľadne vypísané tipsport kurzy na voľby a najväčšiu komunitu tipérov, ktorí analyzujú jednotlivé stávkové príležitosti a môžete sa tak inšpirovať.

Pre nových hráčov má Tipsport pripravený štedrý bonus 30 eur len za registráciu.

Stávka na prezidenta v DOXXbet

DOXXbet síce nie je taká veľká stávková spoločnosť ako Tipsport či Fortuna, no prezidentské voľby USA si rozhodne nenechá ujsť a pre svojich hráčov ponúka nasledovné stávky:

  • Víťaz
  • Víťazná strana

Okrem stávkovania prezidenta nezabudnite v DOXXbet využiť zaujímavý bonus 35 eur bez rizika, ktoré môžete použiť napríklad na vaše prvé stávky.

Stávky na prezidenta v SynotTip

SynotTip je ďalšia stávková kancelária, ktorá vypísala stávky na prezidenta 2024. Staviť si môžete na tieto príležitosti:

  • Víťaz
  • Víťazná strana

Stávky na prezidenta v Niké

Najstaršia stávková kancelária na Slovensku – Niké ponúka stávky na voľby do Európskeho parlamentu.

Stávková kancelária Niké vypísala nasledujúce udalosti, na ktoré si môžete staviť:

  • Víťaz

Zdroje: minv.sk, nike.sk, fortuna.sk, tipsport.sk, doxxbet.sk, sinottip.sk